PKN Orlen Płock

Partnerzy

Poradnia Poradnia Żywieniowa powstała w 2006r. To profesjonalny gabinet dietetyczny oferujący kompleksowe usługi z zakresu poradnictwa żywieniowego. Celem Poradni jest promocja i edukacja w sferze zasad zdrowego żywienia. Porady są zgodne z przesłankami promowanymi przez Instytut Żywności i Żywienia oraz Światową Organizację Zdrowia (WHO). Twórcą Poradni jest dietetyk mgr inż. Agnieszka Kisielewska. Pani Agnieszka jest specjalistą do spraw żywienia w naszym klubie.


Płock Płock – miasto na prawach powiatu położone w centrum Polski, na terenie województwa mazowieckiego, na pograniczu Kotliny Płockiej i Pojezierza Dobrzyńskiego.
Na przełomie XI i XII wieku Płock był siedzibą polskich władców i faktyczną stolicą Polski.
Obecnie, Płock to niemal 130-tysięczne miasto, w którym ponad jedna czwarta mieszkańców nie przekroczyła 20. roku życia.
W mieście dominuje przemysł paliwowo-energetyczny i chemiczny oraz maszynowy, odzieżowy, spożywczy i budowlano-montażowy. Tu swoją siedzibę ma m.in. jedna z największych firm w Europie Środkowo-wschodniej, potentat na rynku paliwowym w Polsce - Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A. Drużyna Seniorek KS Królewscy Płock jest finansowana z budżetu Miasta Płocka.