Płock

Kodeks Królewskich

  1. W zajęciach uczestniczymy obowiązkowo. Planowane nieobecności zgłaszamy wcześniej trenerowi. Jesteśmy punktualni i przybywamy 15 minut przed zaplanowaną godziną treningu. Po wejściu do szatni wyciszamy bądź wyłączamy telefony komórkowe. Ostatni posiłek spożywamy 1,5 godziny przed pojawieniem się na stadionie.
  2. Szanujemy każdego członka klubu, trenerów, pracowników technicznych. Odnosimy się z szacunkiem do przeciwników oraz ich zwolenników.
  3. Wszyscy na boisku jesteśmy partnerami, których fascynuje gra w piłkę nożną. Pamiętamy, że sędzia ma zawsze rację.
  4. Na treningach nosimy tylko strój KS Królewscy Płock. Mamy podciągnięte getry. W szatni zdejmujemy wszystkie ozdoby. Dbamy o słownictwo, swój wygląd, prawidłową postawę ciała i higienę osobistą. Gdy tylko jest możliwość, po wysiłku fizycznym bierzemy prysznic. Ubiór treningowy staramy się mieć zawsze wyprany, a buty piłkarskie wyczyszczone.
  5. Piłka nożna jest grą zespołową więc wszyscy stanowimy jedność. Wspieramy słabszych zawodników oraz kontuzjowanych. Dzielimy się radością ze zdobywanych goli, jednak w taki sposób aby nie obrażać i nie lekceważyć przeciwnika.
  6. Na znak szacunku, w klubie witamy się ze wszystkimi poprzez uścisk dłoni albo "przybicie piątki".
  7. Szkoła jest ważna. Dbamy o postęp i wyniki w nauce.
  8. Szanujemy sprzęt sportowy, który dostajemy od klubu. Miejsce treningu pozostawiamy w takim samym stanie, w jakim było przed naszymi zajęciami.
  9. Do treningu podchodzimy poważnie, jesteśmy skoncentrowani. Polecenia trenerów wykonujemy dokładnie i z radością.
  10. Zdrowie jest najważniejsze. Staramy się pić i jeść zdrowe produkty. Jeśli czujemy się źle, coś nas boli, zawsze zgłaszamy to trenerowi.