Płock

Sztab szkoleniowy KS Królewscy

W naszym klubie kładziemy nacisk nie tylko na szkolenie i wychowanie dzieci. Wychodzimy z założenia, że dobrych zawodników może wychować i wyszkolić dobrzy trener. Dlatego opierając się na własnych obserwacjach, a także korzystając z doświadczeń innych klubów, stworzyliśmy profil osobowy trenera. Jest to klucz, według którego dobieramy opiekunów do naszego klubu.

Nigdy za dużo nowej wiedzy i jej utrwalania- stąd nasze wizyty na szkoleniach, stażach, kursach i konferencjach trenerskich. Nasz zespół trenerski, to ludzie posiadający dyplomy intstruktorskie i trenerskie oraz absolwenci studiów wychowania fizycznego. Jednak przede wszystkim to pasjonaci piłkarscy, pracujący z pełną determinacją i radościa oraz respektujący filozofię: "Radość. Harmonia. Wychowanie."

Trener to osoba, która potrafi wyczuć potrzeby zawodniczki/zawodnika, zagłębić się w jego psychikę, jest spokojna, opanowana, cierpliwa i wesoła. Dlatego w naszym sztabie szkoleniowym znajdują się ludzie mający świetnie podejście do swoich podopiecznych.

Z każdą grupą pracuje dwóch trenerów: trener główny i trener asystent. Dodatkowo na zajęciach sztab uzupełniają trenerzy- wolontariusze. Dzięki temu nasza praca jest efektywna, a poprzez indywidualizację, mamy szansę skorygować złe nawyki i polepszyć umiejętności.

Ścieżka rozwoju trenerów w KS Królewscy Płock:
Wolontariusz » Asystent trenera » Trener główny » Trener koordynator