Płock

Dlaczego Królewscy? Filozofia KS Królewscy Płock

W królestwie panuje określona harmonia i porządek. Każdy wie co do niego należy, ma swój zakres obowiązków i stara się z nich wywiązywać. Istnieje w nim swoisty system wartości, zasad i reguł, jakimi mieszkańcy królestwa powinni się kierować. W związku z tym wybraliśmy taką nazwę ponieważ chcemy by w naszej szkółce zarówno sztab szkoleniowy jak i dzieci, młodzież oraz ich rodzice, tworzyli małe królestwo ze ściśle określonymi celami.

Nasza filozofia to: Radość. Harmonia. Wychowanie.

Radość niesie ze sobą energię, optymizm, uśmiech, wolność. Zadaniem klubu jest dbanie o to, aby zawodniczki i zawodnicy nie zapomnieli powodów, dla których zaczęli grać w piłkę nożną.

Harmonia to ład, porządek, właściwy dobór, dopełnianie się. Edukacja w naszym klubie jest dostosowana do wieku, przebiega w określonym porządku oraz składa się z elementów, które wzajemnie się dopełniają(umiejętności piłkarskie, dobre wyniki w nauce, przygotowanie do życia poza sportem).

Wychowujemy nasze zawodniczki i zawodników na porządnych obywateli. Na każdym kroku przekazujemy im słuszne wartości, zasady fair play i miłość do piłki nożnej.