Płock

Klub

Królewscy Płock to nowoczesny klub, oparty na zachodnioeuropejskiej myśli szkolenia dzieci i młodzieży. Wzorce, z których czerpiemy, to najlepsze akademie piłkarskie w Europie. Wypracowany przez nas autorski program szkolenia, został dostosowany do otaczających warunków i środowiska. To tzw. własny pierwiastek, który dodajemy do tego, co sprawdziło się w największych klubach Europy Zachodniej.

Czym wyróżniamy się na tle innych klubów?

  • Mamy dwie sekcje: dziewcząt i chłopców.
  • Charakteryzuje nas filozofia, według której chcemy wychowywać oraz szkolić dzieci i młodzież. Staramy się aby była obecna w każdej sferze działania naszego klubu.
  • Planujemy i działamy długookresowo. Krótkowzroczność w szkoleniu najmłodszych sprawia, że zadowalamy się wynikami w najniższych kategoriach wiekowych. Dla nas wyniki nie są najważniejsze. Liczą się przede wszystkim umiejętności piłkarskie. Jednak z drugiej strony, nie negujemy roli zwycięstwa i mistrzostwa.
  • W myśl "najlepszych zawodników, mogą wykształcić najlepsi trenerzy" - stworzyliśmy profil osobowy trenera Królewskich. Jest to zbiór cech osobowościowych, które musi posiadać osoba, aby wychowywać oraz szkolić dzieci i młodzież w naszym klubie.
  • Każda grupa dzieci jest prowadzona przez dwóch trenerów oraz praktykanta/wolontariusza. Dzieci poprzez większą ilość zaangażowanych trenerów szybciej się uczą i mają częstszy kontakt zarówno z piłką jak z trenerem, co zwiększa efektywność zajęć.
  • Chcemy wyróżniać się nie tylko świetnym poziomem szkolenia, ale również nienaganną organizacją, działaniami promującymi klub itp.

Grą w KS Królewscy Płock, dzieci mogą dać początek swoim marzeniom o występach na Camp Nou, Santiago Bernabeu czy San Siro.