PKN Orlen Płock

Partnerzy

Partnerzy medialni

Petronews Portal PetroNews.pl to szybko ozwijający się portal lokalny w Płocku. Jego atutami są rzetelni dziennikarze, niebanalne tematy i zainteresowanie tematyką społeczną.Katolickie Radio Płock Katolickie Radio Diecezji Płockiej rozpoczęło nadawanie 23 czerwca 2014 roku. Powstało z połączenia Katolickiego Radia Ciechanów i Katolickiego Radia Płock. Program nadawany jest na dwóch częstotliwościach: 103,9 MHz na terenie Ciechanowa i okolic, 104.3 MHz na terenie Płocka i okolic, oraz w Internecie.


Portalplock.pl Płocki portal internetowy przekazujący najświeższe informacje z naszego regionu. Jeden z najczęściej odwiedzanych portali informacyjnych w mieści i okolicach.


Tygodnik Płocki Tygodnik Płocki najstarsza gazeta regionalna na Północnym Mazowszu ukazująca się od 1972 r. Pisana jest dla ponad 400 tys. ludzi z Płocka, powiatu płockiego, Sierpca, powiatu sierpeckiego, Gostynina, powiatu gostynińskiego, a także Kutna. Co tydzień na 48 stronach zamieszczane jest blisko 100 artykułów i 1000 ogłoszeń drobnych z Płocka i okolic.

Gazeta Wyborcza Płock
Najnowsze wiadomości z Płocka. Imprezy i wydarzenia kulturalne w Płocku.
Dziennik Płocki
Portal lokalny dostarczający czytelnikom najświeżyszych wiadomości z Płocka i okolic.Płocki Portal Sportowy

Portal tworzony z pasji, poświęcony sportowi Płocka i okolic.
nplock.pl Nowoczesny portal, który współtworzą Mieszkańcy, pisząc o problemach, dzieląc się radościami, poradami.