MOSiR Płock Płock
Tworzymy nową, królewską drużynę!
19 sie 2017

Tym razem przyszedł czas na dzieci urodzone w 2010 roku. Szukamy maksymalnie 14 chłopców i 2 dziewczynek, które utworzą kolejną drużynę w naszym klubie.

Zajęcia w naszym klubie to z jednej strony gwarancja dobrej zabawy, a z drugiej nauka gry w piłkę nożną pod okiem trenerów pracujący według unikalnej, hiszpańskiej metodologii Ekkono. Naszą pracę charakteryzuje dostosowanie nauczanych elementów piłki nożnej do etapów rozwoju dziecka, pozwalanie najmłodszym na samodzielne podejmowanie decyzji, popełnianie błędów i wyciąganie z nich wniosków, przez co kształtowana jest boiskowa inteligencja i świadomość.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców do zapisywania swoich pociech na pierwszy naborowy trening, który odbędzie się 28 sierpnia na orliku w Ogródku Jordanowskim w Płocku o godzinie 16.30. Ilość miejsc na treningu jest ograniczona.

Zapisy prosimy kierować na adres mailowy kontakt@krolewscyplock.pl, telefonicznie 601 991 042 bądź na facebooku https://www.facebook.com/KrolewscyPlock/